Rozwijamy się dla Was!

Ostatnie kilka lat to dla nas bardzo intensywny czas, nowy zakład, powiększona flota transportowa, wielokrotnie zwiększona produkcja roczna.
To wynik Wspólnej Pracy w terenie z rolnikami i dystrybutorami.

Wzrost produkcji rok do roku
0
Wzrost powierzchni magazynowej zakładu
0
Zasięg firmy obejmuje cały kraj
0

Kilka słów o nas.

Nasza firma rozpoczęła działalność w 2009 roku. Przedsiębiorstwo powstało w odpowiedzi na potrzeby rynku polskiego i europejskiego. Wykwalifikowana kadra pracownicza oraz przeprowadzone przez nas badania pozwoliły rozpoznać potrzeby potencjalnych klientów. Staranna kontrola jakości pozwala oferować nam produkty o najwyższych parametrach fizyko chemicznych. W aktualnej ofercie naszej firmy znajdują się nawozy:

– Żywa KREDA H+
– PhoptiFAST
– Active CALC
– Active CALC S-10
– Active MAG
– Magnesia Calc
– Wapniak Rolniczy
– Wapno luzowe pyliste
– Wapno luzowepyliste z magnezem

 

Zauważyliśmy, że pomimo szerokiej oferty towarowej, na rynku brakuje produktów prostych, skutecznych i dostępnych – dla każdego. Postawiliśmy zatem na wiedzę i doświadczenie.Wykwalifikowany zespół MKG Promyk jest odpowiedzią na brak rzetelnej wiedzy w temacie wapnowania. Staranna kontrola jakości oraz badania są warunkiem produkcji uczciwych i skutecznych produktów wapniowych. Dziś po wielu latach mamy opracowaną technologię, dzięki której tworzymy produkty, których jesteśmy pewni.
Rozbudowany zakład, nowe magazyny, uczciwy zespół – to naszym zdaniem najlepsze co możemy zrobić. W naszej ofercie tylko sprawdzone produkty.

Czym się zajmujemy ?

Produkcja nawozów

wapniowych

Magazynowanie

nawozów

Dystrybucja nawozów

hurtowa oraz detaliczna

Transport

do klienta