W procesie produkcji każdego produktu wapniowego część materiału nie ulega wymaganej granulacji lub na poziomie właściwości fizycznych nie spełnia założonych norm. Aby zachować najwyższą jakość stworzonych produktów oraz uczciwe i rzetelne podejście do założonych celów Promyk Agro oddziela produkt poza jakościowy. Z racji faktu iż pod względem właściwości fizyczncyh nie odbiega on jakością od produktów finalnych jest on w sprzedaży – pod nazwą Niesort.

Niesort ma również niską zawartość wody -5% (+/-2%). Forma sypka nawozu pozwala na wysiew analogicznie jak przy innych naszych produktach na wszystkie rodzaje upraw w okresie całorocznym. Należy jedynie pamiętać, iż w przypadku aplikacji pogłównej na rośliny jednorazowa dawka produktu nie powinna przekraczać 0,8t CaO/ha. Rośliny również w czasie wysiewu nawozu powinny być suche.

Trwałość produktu

Produkt właściwie transportowany i przechowywany zachowuje bardzo dobrą żywotność. Nawet długie przechowywanie nie wpłynie na jakość produktu. Może ulec zmianie jedynie opakowanie (proces wyblaknięca lub starzenia), ale nie ma wpływu na jakość i reaktywność substancji czynnych.

1
2
3
1
2
3

Wybierz

Znajdź produkt odpowiedni dla Twoich potrzeb

Zamów

Skontaktuj się z nami w celu złożenia zamówienia

Odbierz

Zamówiony towar dowieziemy na wskazane miejsce

Poznaj inne nasze produkty